• Data wydarzenia / Date:
    15-16 lutego / february 2014 r.
  • Miejsce / Venue:
  • Delegat WCA / WCA Delegate:
  • Organizatorzy / Organisers:
    @ Adam Polkowski ,
    @ Karolina Wiącek,
    @ Krzysztof Żygowski
  • Konkurencje / Events:
    Wszystkie konkurencje oficjalne oraz konkurencja nieoficjalna 3x3x3 mieszanie na czas /
    All official events and unofficial event "3x3x3 speedscramble"
  • Wpisowe / Fee:
    15 PLN + cena posiłków (dla chętnych)

    Uczestnikom Mistrzostw organizator zapewnia możliwość spożycia ciepłego posiłku każdego dnia w cenie 13 zł.
    Uwaga, jeżeli zawodnik przyjeżdża z osobą/osobami towarzyszącymi, które również chciałyby skorzystać z posiłku,
    prosimy uwzględnić je w liczbie posiłków.

    The competitors will have an oppurtinity to buy a warm meal every day in the price of 13 PLN.
    Please include your accompanying persons in the number of meals.


    Rejestracja w dniu zawodów rozpoczyna się o godz. 7:00. Każdy uczestnik otrzyma smycz, identyfikator oraz giftpack.
    The competitors are obligated to arrive at the venue between 7:00 and 8:00 am.
    Every competitor will be given a lanyard, id and a giftpack.


  • Limit zawodników / Competitors limit:
    130
  • Koniec rejestracji / end of registration:
    3 lutego / february 2014

Zarejestrowani zawodnicy / Registered competitors

» Harmonogram zawodów / Schedule

L.p. Imię i nazwisko / Full name Miejscowość / City Państwo / Country 3 2 4 5 6 7 oh 3bf mb ft fm p m sq1 cl 4bf 5bf sk scr
1. Mateusz Adamczyk Świerklany Poland
2. Mateusz Andrzejewski Gdynia Poland
3. Tomasz Bartosiński Ustka Poland
4. Szymon Belgrau Poznań/Międzyrzecz Poland
5. Jan Bentlage Düren Germany
6. Adam Blicharski Szczecin Poland
7. Marcin Bloch Gdynia Poland
8. Michał Bogdan Opacz Poland
9. Antoni Bogumił Warszawa Poland
10. Patryk Bola Chojnice Poland
11. Piotr Brodacki Szczecin Poland
12. Kalina Brzezińska Starogard Gdański Poland
13. Michał Burnicki Gdańsk Poland
14. Michał Buszczak Buk Poland
15. Bartosz Bździel Swarzędz/Poznań Poland
16. Krzysztof Cabaj Warszawa Poland
17. Piotr Chodera Sośno Poland
18. Michał Chrustek Gdynia Poland
19. Mateusz Cichoracki Grudziądz Poland
20. Błażej Cichy Rybnik Poland
21. Klaudiusz Cieszyński Gdynia Poland
22. Klaudia Ciuk Jastrzębie-Zdrój Poland
23. Radosław Ciuk Jastrzębie-Zdrój Poland
24. Adam Czech Warszawa Poland
25. Michał Diak Rokietnica Poland
26. Krzysztof Drobiński Bydgoszcz Poland
27. Radosław Drozdowicz Zawiercie Poland
28. Grzegorz Drozdowski Ustka Poland
29. Piotr Frankowski Przodkowo Poland
30. Mateusz Fydrych Świerklany Poland
31. Krzysztof Górka Koszalin Poland
32. Grzegorz Grażewicz Elbląg Poland
33. Szymon Grudny Płońsk Poland
34. Michał Halczuk Lublin Poland
35. Łukasz Herman Poznań Poland
36. Jan Hetman Warszawa Poland
37. Maciek Jagiełło Radom Poland
38. Marcin Jakubowski Starogard Gdański Poland
39. Grzegorz Jałocha Rumia Poland
40. Sylwester Jaroszewski Raciąż Poland
41. Dawid Jasiński Konin Poland
42. Paulina Jaskulska Łódź Poland
43. Piotr Jastrzębski Grudziądz Poland
44. Adam Joks Szczecin Poland
45. Miłosz Joppek Grudziądz Poland
46. Oskar Kaczmarek Grudziądz Poland
47. Przemysław Kaleta Radom Poland
48. Robert Kalinowski Szczecin Poland
49. Nikodem Kamiński Grudziądz Poland
50. Mikołaj Kantor Różnowo Poland
51. Grzegorz Karasiewicz Wiślinka Poland
52. Dawid Karczyński Stężyca Poland
53. Dominik Kasprzak Szczecin Poland
54. Szymon Kaźmierczak Gdańsk Poland
55. Tomasz Kiedrowicz Gdańsk Poland
56. István Kocza Jászberény Hungary
57. Mateusz Kolańczyk Nowa Wieś Lęborska Poland
58. Piotr Koska Gdynia Poland
59. Marcin Kowalczyk Dąbrowa Górnicza Poland
60. Paweł Kowol Gliwice Poland
61. Weronika Krzakiewicz Sosnowiec Poland
62. Piotr Kuchta Gdańsk Poland
63. Jakub Kulczyński Kowal Poland
64. Krzysztof Kuncki Łódź Poland
65. Wojciech Kuszyński Warszawa Poland
66. Maksymilian Kutyła Olsztyn Poland
67. Paweł Leszczyński Chojnice Poland
68. Krystian Łaziński Reda Poland
69. Jan Łepek Gdynia Poland
70. Grzegorz Łucki Gdańsk Poland
71. Michał Łysikowski Chojnice Poland
72. Jakub Marszałkowski Reda Poland
73. Michał Matczak Gdańsk Poland
74. kacper matyszewski Gdańsk Poland
75. Szymon Mazur Pyskowice Poland
76. Paweł Meller Starogard Gdański Poland
77. Filip Miazek Poznań Poland
78. Patrycja Michalska Mrągowo Poland
79. Andrey Mihaevich Minsk Belarus
80. Michał Milówka Rumia Poland
81. Marcin Miszewski Grudziądz Poland
82. Błażej Morgała Wodzisław Śląski Poland
83. Krzysztof Natusiewicz Wrocław Poland
84. Bartosz Ochał Grudziądz Poland
85. Grzegorz Pacewicz Korpele Poland
86. Jakub Pacewicz Szczytno Poland
87. Marek Padlewski Białystok Poland
88. Piotr Michał Padlewski Białystok Poland
89. Wojciech Paluch Grudziądz Poland
90. Filip Paryż Zabrze Poland
91. Filip Pasławski Szczecin Poland
92. Kamil Pawlak Stargard Szcz. Poland
93. Michał Pawlak Pabianice Poland
94. Przemysław Piątek Kraśnik Poland
95. Tomasz Piechowski chojnice Poland
96. Kamil Pieczka Chojnice Poland
97. Jakub Piernicki Tczew Poland
98. Michał Pleskowicz Kętrzyn Poland
99. Maciej Pluta Kutno Poland
100. Andreas Pohl Berlin Germany
101. Piotr Pohl Gdańsk Poland
102. Adam Polkowski Gdańsk Poland
103. Przemysław Pomarański Gdańsk Poland
104. Dawid Poniatowski Gdańsk Poland
105. Owidiusz Pryk Grudziądz Poland
106. Bartosz Sekulski Sulejówek Poland
107. Jakub Sokołowski Rumia Poland
108. Kacper Sokołowski Reda Poland
109. Bartłomiej Sordyl Wadowice Poland
110. Marcin Stachura Gdańsk Poland
111. Artur Stefański Mierzeszyn Poland
112. Mateusz Stepiczew Toruń Poland
113. Adrian Stromski Gdynia Poland
114. Wojciech Szatanowski Warszawa Poland
115. Patryk Szczepański Olsztyn Poland
116. Krzysztof Szwarc Szczecin Poland
117. Bartłomiej Szymański Nowa Wieś Lęborska Poland
118. Piotr Trząski Sosnowiec Poland
119. Dennis van Enckevort Grudziądz Netherlands
120. Aleksander Wellinski Chojnice Poland
121. Kamil Went Reda Poland
122. Karolina Wiącek Gdańsk Poland
123. Kinga Wiśniewska Toruń Poland
124. Mariusz Wiśniewski Toruń Poland
125. Paweł Włoszek katowice Poland
126. Hubert Wojdak Warszawa Poland
127. Jakub Wojtaszewski Rzuców Poland
128. Jakub Wolniewicz Poznań Poland
129. Marek Wójtowicz Lublin Poland
130. Amelia Zakrzewska Szczecin Poland
131. Ernest Zakrzewski Szczecin Poland
132. Marcin Zalewski Warszawa Poland
133. Tomasz Żołnowski Płock Poland
134. Julia Żygowska Gdańsk Poland
135. Marta Żywicka Sopot Poland
Suma: 135 117 95 67 34 35 90 45 24 17 51 99 52 25 24 14 6 55 72